Savaş Cebeci, Kaan Kazgan’dan dayak yedi, polemik son buldu

Twitch yayıncısı Jahrein, beden geliştiricisi Savaş Cebeci’nin meydan okuduğu MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan’dan dayak yediği anları paylaştı.

Savaş Cebeci, Kaan Kazgan’dan dayak yedi, polemik son buldu
Yayınlama: 18.09.2023
43
A+
A-

Jahrein kullanıcı ismi ile Twitch platformu üzerinden yayın yapan Ahmet Sonuç’un Twitter üzerinden yayınladığı bir video gündem oldu. Sonuç’un paylaştığı görüntüde MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan’a meydan okuyan beden geliştirici Savaş Cebeci’nin dayak yediği görüldü.

“İsterse dünya şampiyonu olsun dayak yemem”

Fitness koçu olarak çalışan Savaş Cebeci geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir video ile gündem oldu. Görüntüde “Ben 1.90 boyundayım, 120 kilo adamım. İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo adamdan dayak yemem.” diyen Cebeci’nin paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

MMA dövüşçüsü görüntüye karşılık verdi

Savaş Cebeci’nin paylaştığı görüntüye MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan’dan karşılık geldi. Kazgan, yaptığı açıklamada “Boş bir yorum. Bunu yalnızca bunu deneyim etmemiş biri söyleyebilir. Savaş Bey’e yalnızca şunu söyleyebilirim ki salonumuzun yeri belli yahut isterse ben de kamera gerim ile onun yanına gidebilirim. İstediği her saniye içinde onu nakavt ederek bunu videolayabilirim.” sözleriyle Cebeci’ye meydan okudu.

Cebeci, 70 kiloluk adamdan dayak yedi

Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan arasındaki atışmalar karşılıklı açıklamalar ile devam etti. İkili ise en sonunda resmi olmayan bir dövüş karşılaşmasında kozlarını paylaştı. Etraftaki insanların kayıt altına aldığı anlarda MMA dövüşçüsü Kazgan’ın Cebeci’yi kolaylıkla yere yıktığı görüldü. Kazgan tarafından yüzüne darbeler alan Savaş Cebeci’nin yüzü ise kısa süre içinde kanlar içinde kaldı.

Kazgan’dan dövüş sonrası paylaşım

Savaş Cebeci ile dövüştüğü manzaraların akabinde Kaan Kazgan’dan paylaşım geldi. MMA dövüşçüsü güldüğü bir fotoğrafını Twitter üzerinden “Selammmmm :D” açıklaması ile paylaştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights