Houston Rockets, Kevin Durant’i istiyor!

Houston Rockets’ın, Phoenix Suns yıldızı Kevin Durant’i takaslamakla ilgilendiği bildirildi.

Houston Rockets, Kevin Durant’i istiyor!
Yayınlama: 26.06.2024
1
A+
A-
Houston Rockets’ın, Phoenix Suns yıldızı Kevin Durant’i takaslamakla ilgilendiği bildirildi.

ESPN’den Adrian Wojnarowski, Rockets’ın Suns’tan Durant’i takaslamak istediğini söyledi.

Wojnarowski, bu gelişmenin, Houston’ın dün gece yapılan bir takasla Suns’ın gelecekteki draft seçimlerinden kimilerini Brooklyn Nets’ten almasının akabinde gerçekleştiğini söyledi. Bu draft hakkı takasının akabinde Rockets, Suns’la 2025 draft hakkı takasının yanı sıra 2027’deki müdafaasız ilk tur draft hakkını da elinde tutuyor.

Wojnarowski, Rockets için Durant’i almanın artık “çok daha kolay” hale geldiğini belirtirken, Phoenix’in ise şimdi Durant’i elinde tutmak istediğini lakin “bunun gelecek sezon değişebileceğini” açıkladı.

Wojnarowski, Rockets’ın Durant’i almak istediğini lakin an itibariyle Suns’dan aldığı seçimlerle takas piyasasının farklı kısımlarında takımını geliştirmeye odaklanacağını da sözlerine ekledi. Wojnarowski son olarak, Suns’ın gelecek sezon mevcut kümeyle tekrar çalışmak istediğini bir sefer daha doğruladı.

Mesleğinin büyük kısmında takas söylentilerinin odağında yer almış olan 35 yaşındaki Durant, Şubat 2023’teki son takas döneminde Brooklyn’den alındıktan sonra Suns’ta ikinci yılını geçirmişti.

Durant’in 2026’da sınırsız serbest oyuncu olmadan önce kontratının bitmesine iki yılı daha kaldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights