BEŞİKTAŞ HABERİ: Musrati’den ilk sözler! Transferde Santos detayı

Beşiktaş, Braga’dan 27 yaşındaki orta saha Al-Musrati’yi takımına kattı.Siyah-beyazlıların yeni transferi Musrati, ayağının tozuyla açıklamalar yaptı. İşte Liblayı futbolcunun açıklamaları…

BEŞİKTAŞ HABERİ: Musrati’den ilk sözler! Transferde Santos detayı
Yayınlama: 09.02.2024
7
A+
A-

Beşiktaş, Braga’dan 27 yaşındaki orta saha Al-Musrati’yi takımına kattı.

Siyah-beyazlıların yeni transferi Musrati, ayağının tozuyla açıklamalar yaptı.

Çok mutlu olduğunu söyleyen Libyalı oyuncu, “Harika hissediyorum. Burada olmak çok hoş. Böylesine büyük bir kulüpte oynama fırsatı bulabildiğim için çok memnunum. Taraftarlarımızı bu sezon ve önümüzdeki sezon mutlu edebilmek için her şeyimi vereceğim.” dedi.

Fernando Santos ile görüştüğünü söyleyen Al Musrati, “Harika bir his Beşiktaş’ta olmak. Çok büyük bir mutluluk! Umuyorum her şey iyi gidecektir. Elimden geleni yapacağım. Yüzde yüzümü vereceğim ve taraftarımızı mutlu edeceğim. Beni ilk arayan Fernando Santos’tu. Kendisiyle çalışmak için çok büyük heyecan duyuyorum. Umuyorum her şey Beşiktaş’ta yolunda gidecek.” tabirlerini kullandı.

Musrati transferini değerlendiren Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel ise “Allah utandırmadı, ikide iki yaptık. Bugün ikinci transferimizi indirdik. Sahiden çok memnunuz. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah hoş günler Beşiktaşlıları bekliyor. Bugüne kadar sabrettiler. Gerçekten onların hakkı ödenmez. İnşallah süper olur. İki taraf da bu transferi çok istedi. Bilhassa oyuncu ve kulüp tarafı, hakkını yiyemem Kn Ağabey sürecin bilfiil içindeydi, çok büyük emek sarf etti. İyisi olsun inşallah.” sözlerini sarf etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights