Antaly için gelen Alex de Souza’ya coşkulu karşılama

Süper Lig gruplarından Antaly’un gelecek sezon teknik yöneticiliğini yapacak olan Alex de Souza, akşam stlerinde havalimanında coşkuyla karşılandı. Souza, “En büyük Antaly” dedi.

Antaly için gelen Alex de Souza’ya coşkulu karşılama
Yayınlama: 29.05.2024
6
A+
A-

Yeni sezonda teknik yönetici Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Antaly, geçen haftalarda Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Alex de Souza ile anlaştı. Antaly’un 2024-2025 döneminde teknik yöneticilik sorumluluğunu yürütecek olan Alex de Souza, akşam stlerinde Antalya’ya geldi. Antalylu taraftarlar, Alex de Souza’yı havalimanında coşkuyla karşıladı.

“EN BÜYÜK ANTALY”

Türkiye’ye geldiği için mutlu olduğunu ifade eden Alex de Souza, “Öncelikle geldiğiniz için, beni burada karşıladığınız için teşekkür ederim. Türkiye’ye bir kere daha geldiğim için çok memnunum. Bundan sonra önümüzdeki çalışmalara bakacağız ve kadroyla iyi şeyler yapmaya çalışacağız. En büyük Antaly” dedi.

Kalabalık taraftar grubu tarafından coşkuyla karşılanan Alex de Souza, konaklamak için kalacağı otele hareket etti. Alex’in 30 Mayıs Perşembe günü kırmızı-beyazlı kulüp ile kontrat imzalaması bekleniyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights