TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Futbol Takımı’nın kampını ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu ikinci maçında yarın Portekiz’le karşılaşacak A Milli Futbol Ekibi’nin kampını ziyaret etti.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Futbol Takımı’nın kampını ziyaret etti
Yayınlama: 22.06.2024
2
A+
A-

TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Büyükekşi, teknik yönetici Vincenzo Montella ile ay-yıldızlı oyunculara muvaffakiyetler diledi.

Mehmet Büyükekşi, başta kaptanlar Hakan Çalhanoğlu ve Cenk Tosun olmak üzere tüm futbolculara seslenerek, “İlk maçımızda çok hoş bir muvaffakiyet elde ettik. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Milletimize ikili bayram yaşatacağız demiştik, onu gerçekleştirdiniz, sağ olun var olun. Allah hepinizden razı olsun. Sizler sahada, bizler tribünde, çok hoş bir his yaşadık. Tüm seyirciler, tüm milletimiz aynı duyguyu yaşadı. Memleketim müziği da bu hissin doruk noktası oldu.” diye konuştu.

Portekiz karşısında milli futbolculara güvendiğini dile getiren Büyükekşi, “İnşallah yenersek kümeden çıkmayı garantilemiş oluyoruz, önümüz açılıyor. Geçen akşamki toplantıda ‘yeni bir kıssa yazacaksınız’ demiştim. O öykünün ikinci adımı da bu olacak inşallah. Tarihe not düşeceğiz. Hep birlikte hoş şeyleri başaracağız. Sizlerle gurur duyuyoruz. Sağ olun, var olun. Allah kaza bela vermesin, sakatlık olmasın.” sözlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights