Steph ve Draymond’dan, Klay Thompson’a veda…

Golden State Warriors’ın yıldızları Stephen Curry ve Draymond Green, uzun müddettir takım arkadaşı oldukları Klay Thompson’a sosyal medya üzerinden veda mesajları paylaştılar.

Steph ve Draymond’dan, Klay Thompson’a veda…
Yayınlama: 03.07.2024
11
A+
A-
Golden State Warriors’ın yıldızları Stephen Curry ve Draymond Green, uzun müddettir takım arkadaşı oldukları Klay Thompson’a sosyal medya üzerinden veda mesajları paylaştılar.

Thompson’ın Dallas Mavericks için Warriors’tan ayrıldığına dair haberin akabinde Green, ‘altın çağın sonu’ olarak nitelediği bu gelişme hakkında kendi podcast’inde samimi açıklamalar yaptı.

“Bay Area’da 13 yıl geçirdikten sonra, söylenene göre Mavericks’e üç yıllığı 50 milyon dolarlık bir imza-ve-takas mutabakatıyla katılıyor.

Şunu söylemeliyim ki, bu mevzuda ne hissettiğimi nitekim bilmiyorum. Klay bize bunu geçen hafta söylemişti ve yıllar boyunca kendi ortamızda üçümüzün yaptıklarına dair şeyleri konuşurken, bize ‘Sen ve Steph ölene dek kardeşimsiniz‘ diyordu.

Kızımın resitaline gittiğim için, bu hususta fazla derinlemesine düşünme fırsatı bulamamıştım. Bu durum bizim için hiçbir şeyi değiştirmiyor. ilişkiler neyse odurlar ve sonsuza kadar sürerler. Aramızdaki bağ ve hepimizin bir ortada anılıyor olması, sonsuza dek sürecek bir şey. Olayı tamamen sindirebilmiş değilim. Hatta bugünün erken stlerinde sanırım birkaç gözyaşı dökmüş bile olabilirim…”

“HER ŞEYİN MERKEZİNDE SEN…”

Curry ise Instagram hesabındaki öyküsünde, Klay için şu şekilde bir veda mesajı yayınladı:

“Seni özleyeceğim Klay. Bu seyahati birlikte tamamlayamamış olsak bile, bir arada yaptıklarımızın bir tekrarı asla olmayacak. Seninle ve Draymond’la bu kadar şey başaracağımızı hayal bile edemezdim. Bay Area’yı değiştirdin, basketbolu değiştirdin… Hepsinin merkezinde ‘Killa Klay’ vardı. Her şey için teşekkürler kardeşim, basketbol oynamanın ve yaptığın işin tadını çıkar. Ölene dek ‘Splash Bros’ olacağız…”

2011’de kendisini draft eden Warriors ile birlikte dört şampiyonluk kazanmış olan Thompson, geçtiğimiz sezon 77 maçta 17.9 sayı, 3.3 ribaund ve 2.3 asist ortalamaları yakalamıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights