LeBron: “Bronny’yle gurur duyuyorum, ben olsam bunları kaldıramazdım”

Los Angeles Lakers’ın süperstarı LeBron James, oğlu Bronny’nin 2024 NBA Draftı öncesinde karşılaştığı tüm ilgi ve alakayla baş etme biçiminden hayli etkilendiğini belirtti.

LeBron: “Bronny’yle gurur duyuyorum, ben olsam bunları kaldıramazdım”
Yayınlama: 23.05.2024
4
A+
A-
Los Angeles Lakers’ın süperstarı LeBron James, oğlu Bronny’nin 2024 NBA Draftı öncesinde karşılaştığı tüm ilgi ve alakayla baş etme biçiminden epeyce etkilendiğini belirtti.

“Mind the Game” isimli podcast’inin son kısmında James, sunucu JJ Reddick’e, kendisinin Bronny’nin bu yaşta karşı karşıya kaldığı baskıyla başa çıkmakta zorlanmış olabileceği kestirimini yürüttü:

“Zihniyetine bayılıyorum. Ona sorulan sorulara verdiği birtakım yanıtlara hayran kaldım zira bu husus hakkında aslında hiç konuşmamıştık bile.fakat şimdi anı yaşıyor ve kesinlikle kendi yolunu çiziyor. Birbirimizden tamamen farklıyız. Şu anda ben onun yaşında olsam, tüm bu sosyal medyadaki olup bitenleri düşünürsek, hiçbirini kaldıramazdım.

Ben 18 yaşındayken sosyal medyayla uğraşmak zorunda kalmadım. Evet, ben de çok ince eleme ve sık dokumaya tabi tutuldum, tekrar de her günün her stinde, herkes tarafından konuşulduğum bir ortamda değildim. Şu Anda internette, sosyal medyada, X ve Instagram’da herkes çıkıp istediği şey hakkında yorum yapabiliyor.

Ben bunlarla hiç uğraşmadım ve onun tüm bunlarla öz farkındalığı yüksek ve sakin bir halla, bu derece klas bir şekilde üstesinden gelebildiğini görmek epeyce gurur verici.”

19 yaşındaki Bronny, USC’de 25 maçta 4,8 sayı, 2,8 ribaund ve 2,1 asist ortalamaları yakaladığı sezonun akabinde Nisan ayında NBA Draftı’na katılacağını açıklamıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights