Kayıkçı kavgası

Dursun Özbek, Fenerbahçe’ye karşılık verdi. “Canlı yayında kayıkçı hengamesi yaptılar. Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledikendisi destede yok.  Ali Bey haddini bilsin. Yalıda büyümüş varlıklı çocuğu olmak bu türlü hadsiz konuşmayı gerektirmez.”

Kayıkçı kavgası
Yayınlama: 11.06.2024
9
A+
A-

Dursun Özbek, Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın kendisine yönelik sözlerine sert karşılık verdi. Özbek, Yıldırım ve Koç’un canlı yayında “kayıkçı kavgası” yaptığını ifade ederek, “Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledikendisi destede yok. Güçlü yalı çocuğunun söyledikleri dikkatimi çekti. Çok dikkat etsin. Galatasaray Lideri’nin ismini ağzına alırken iki sefer düşünsün. Ali Bey haddini bilsin. Yalıda büyümüş güçlü çocuğu olmak, bu türlü hadsiz konuşmayı gerektirmez” tabirlerini kullandı.

Özbek, Koç ve Yıldırım’ın kendisini neden hedef aldığı üzerine gelen soruya ise şu cevabı verdi: “İki başarısız başkan televizyonda konuştu. Bu hallerle esasen başarılı olamazlar, mümkün değil. Galatasaray’ın muvaffakiyetlerini yaşamaya devam edecekler. Galatasaray’ın muvaffakiyet silsilesi, ayarlarını bozdu. Kongrelerini izledik. Küfür, kafir, saldırma. Nasıl bir kongre olduğunu gördük. İki başkan adayı var, biri stadı terk ediyor, öteki tek başına konuşuyor. Bunu Türk kamuoyu yorumlamalı.”

KAMPA YETİŞECEK

Özbek, “Jose Mourinho, ‘Rafa Silva Galatasaray’a yakın’ dedi. Sizin yorumunuz nedir?” sorusuna, “Transfer çalışmalarımız devam ediyor, aslında çok evvelden başladık. En kısa sürede bitirmeyi planlıyoruz. Kamp devrine yetiştirmek için büyük uğraş gösteriyoruz” karşılığını verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights