Juventus’a Motta dokunuşu! Kenan Yıldız’ın yanına…

Son dört dönemdir şampiyonluktan uzak kalan ve Inter 2 Milan Napoli şampiyonlukları izleyen Juventus ta takımın başına geçecek olan Thiago Motta şimdiden çalışmalara başladı

Juventus’a Motta dokunuşu! Kenan Yıldız’ın yanına…
Yayınlama: 29.05.2024
3
A+
A-
Son dört dönemdir şampiyonluktan uzak kalan ve Inter (2), Milan, Napoli şampiyonlukları izleyen Juventus’ta takımın başına geçecek olan Thiago Motta şimdiden çalışmalara başladı.
Massimiliano Allegri’nin yollarının ayrılması ile bir arada yeni teknik yöneticinin Bologna ile başarılı bir sezonu geride bırakan Thiago Motta olması beklenirken İtalyan teknik adam şimdiden transfer için isimler belirledi.
Kenan Yıldız’ın yanına yeni isimler
Başta Kenan Yıldız olmak üzere Fabio Miretti, Hans Nicolussi, Samuel Iling-Junior gibi genç isimlere takımda yer veren Torino ekibi bu isimlerin arasına Motta’nın Bologna’dan öğrencileri Riccardo Calafiore ve Joshua Zirkzee’yi katmak istiyor.
Kritik mevkilere takviyeler
Genç isimlerin yanında çok önemli oyuncuları da transfer etmek isteyen Juve, FootMercato’nun haberinde Avrupa şampiyonu Atalanta’nın orta alanı Teun Koopmeiners’ı gündemine aldı Bergamo ekibinin beklentisi 40 milyon Euro.
Hücum sınırına da destek yapmak isteyen siyah beyazlıların maksadı eski oyuncusu ve Sassuolo ile küme düşüp aşil tendonu sakatlığı geçiren Domenico Berardi. Son olarak da kaleye düşünülen isim Monza’da forma giyen Michele Di Gregorio.
beinsports.com.tr / Dış Haberler

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights