Jose Mourinho farkı! Şimdiden Fenerbahçe’ye öyle bir yararı oldu ki…

Süper Lig devlerinden Fenerbahçe’de takımın başına teknik yönetici Jose Mourinho’nun gelmesinin yankıları sürmeye devam ediyor. Son olarak yıldız teknik adamla ilgili ortaya çıkan o gerçek, taraftarları hayrete düşürdü. İşte ayrıntılar…

Jose Mourinho farkı! Şimdiden Fenerbahçe’ye öyle bir yararı oldu ki…
Yayınlama: 08.06.2024
11
A+
A-

Fenerbahçe geride kalan sezona her kulvarda tezli bir şekilde başlamıştı. fakat sarı-lacivertliler sezonu kupasız bir şekilde bitirdi.

Bu nedenle takımda teknik yönetici İsmail Kartal ile yollar ayrıldı. Kartal’ın yerine ise görev alacak isim çok büyük merak konusuydu.

Sarı-lacivertliler flaş bir imzayı gerçekleştirerek ünlü teknik yönetici Jose Mourinho ile anlaştı.

Mourinho’nun Fenerbahçe ile muahedesi tüm dünyada büyük yankı uyandırdı.

Portekizli teknik yönetici ile ilgili olarak ortaya çıkan o gerçek ise gündeme oturdu.

Jose Mourinho’nun Fenerbahçe’ye imza atması, sarı-lacivertli kulübe çok olumlu yansıdı… Daha ilk günden itibaren tüm dünyada Fenerbahçe’nin ismi duyulurken, birçok yıldız oyuncunun da sarı-lacivertli kulübe olumlu bakmasına neden oldu.

Ayrıca Jose’nin imzası Fenerbahçe’nin paylarını de uçurdu. Theyscored. com’dan elde edilen verilere göre; Fenerbahçe’nin ortalama hacmi iki haftada tam tamına 8 katına çıktı.

ETKİSİ MUAZZAM

Portekizli teknik adamın isminin geçmeye başladığı 13 Mayıs’tan itibaren, Fenerbahçe’nin piyasa kıymeti etkileyici bir şekilde 135 milyon euro yükseldi.

“insideworldfootball. com” bu bu bahis ile ilgili yaptığı haberinde; “Fenerbahçe’nin paylarındaki arama %800 gibi oranda büyük bir artış gösterdi.

Mourinho’nun önümüzdeki aylardaki kulüpteki performansı ne olursa olsun onun tesiri muazzam olacak” tabirlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights