Galatasaray’da başkan Dursun Özbek ve yönetimine yetki verildi

Galatasaray Olağanüstü Genel Heyeti’nde Başkan Dursun Özbek ve idaresine, Florya yerinin kıymetlendirilmesi ve Galatasaray Adası’nın yeni imar planına göre restore edilmesi mevzularında yetki verildi.

Galatasaray’da başkan Dursun Özbek ve yönetimine yetki verildi
Yayınlama: 06.07.2024
1
A+
A-

Galatasaray’da gayrimenkul projeleri ve kulüp taşınmazları konusunda yetki isteme gayesiyle düzenlenen Olağanüstü Genel Konsey Toplantısı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Stant Sarayı Anadolu Oditoryom Salonu’nda gerçekleşti. Konuşmaların akabinde yönetim şurasına yetki verilecek maddeler tek tek okunarak oylamaya sunuldu. Başkan Dursun Özbek ve idaresine Florya toprağının kıymetlendirilmesi konusunda yetki verildi. Oylamanın akabinde Başkan Özbek, kulüp üyelerine teşekkürlerini iletti.

Sarı-kırmızılılardan bahse ilişkin yapılan açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Genel Şura Toplantısı’nda, Başkan Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Şurası’na; tüzüğümüzün 24. hususunun 10, 12 ve 13 fıkraları ile 145. unsuru uyarınca belirtilen fliyetlerin yürütülmesi ve ilgili türel işlem ve tasarrufların gerçekleştirilmesi bakımından 31.05.2026 tarihine kadar yetki verilmesine karar verilmiştir” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights