Galatasaray taraftarı doğan oğluna Icardi adını verdi!

Balıkesir Susurluk’ta yaşayan Galatasaray taraftarı olan Serdar Aygörmüş, 3 ay önce dünyaya gelen oğluna “Nuri Icardi” ismini verdi. | Son dakika Galatasaray haberleri (GS spor haberi)

Galatasaray taraftarı doğan oğluna Icardi adını verdi!
Yayınlama: 30.06.2024
3
A+
A-

Balıkesir’in Susurluk ilçesinde 8 yıldır lokanta işleten Serdar Aygörmüş, ilçede Galatasaray fanatiği olarak tanınıyor. Sarı kırmızılı takımın maçlarını kaçırmayıp, dikkatle takip eden Aygörmüş, geçen yıl Suriye asıllı Manel Aygörmüş (38) ile evlendi.

Galatasaray’ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi hayranı olan Aygörmüş’ün, 3 ay önce bir oğlu dünyaya geldi. Fanatiği olduğu takıma hayranlığını her yerde belirten Serdar Aygörmüş, yeni doğan oğluna ‘Nuri Icardi’ ismini verip, nüfus müdürlüğüne giderek kimlik kartını aldı.

Aygörmüş, ailesinin ve yakınlarının önce çocuğuna vermek istediği isme karşı çıktığını, fakat herkesin zamanla bu duruma alıştığını söyledi.

‘GALATASARAYLI FUTBOL YILDIZI OLACAK’

Geçen sezon Galatasaray’ın maçlarını evde, televizyonda seyrettiğini söyleyen Serdar Aygörmüş, “Çocukluğumdan beri fanatik Galatasaray taraftarıyım. Bu türlü bir hayalim vardı. Çocuğumun ismini da Icardi koymak istedim. Fanatikliğimi bu şekilde belli etmek istedim. Nuri Icardi ile televizyondan Galatasaray’ın maçlarını seyrediyoruz. Benim oğlum, geleceğin Galatasaraylı futbol yıldızı olacak. İleri vakitte Icardi yerine Nuri Icardi golleri atacak. Oğlum, 1 yaşına gelince gönül verdiğimiz takımın maçlarını İstanbul’da gidip, birlikte stadyumda seyredeceğiz. Oğlumun, ismini verdiğim Arjantinli golcü başarılı olması için uğraşacağım” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights