Galatasaray Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | CANLI

Galatasaray’da Olağanüstü Genel Konsey Toplantısı gerçekleştiriliyor. Bu toplantıda Başkan Dursun Özbek açıklamalarda bulunuyor. Özbek’in açıklamalarını haberimizden canlı olarak izleyebilirsiniz…

Galatasaray Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı | CANLI
Yayınlama: 06.07.2024
3
A+
A-

Galatasaray’da Olağanüstü Genel Konsey Toplantısı’nda Başkan Dursun Özbek açıklamalarda bulunuyor. Dursun Özbek’in açıklamalarını haberimizden canlı olarak izleyebilirsiniz…

İŞTE DURSUN ÖZBEK’İN AÇIKLAMALARI:

“YETKİ İSTİYORUZ”

Seçim sürecinde size yapmak istediklerimizi anlatmaya çalıştık. Bugün bu hedefe ulaşmak için sizden yetki istiyoruz. Hedefimiz hiçbir üyenin başında soru işareti bırakmamak. Almak istediğimiz yetkilerle temel maksadımız Galatasaray’ın güçlü bir mali yapıyla rekabet ettiği her branşta başarıya ulaşmak. Bankalar Birliği muahedesinden çıkıp güçlü bir finansman yapısı oluşturmak istiyoruz. Yıllardan beri yaşadığımız borç problemini çözmek için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

“G.SARAY ADASI G.SARAY’INDIR”

Galatasaray Adası, 1957’den beri bir imar planı yapılmamış, yasal hale gelmesi ihmal edilmişti. 2022 yılındaki seçimlerden sonra göreve geldiğimiz ilk gün adanın tadilatını yaptık ve sizlerin hizmetine sunduk. Yapılan bu çalışmanın finansmanını da idaremiz üstlendi. Ada, iki fazdan oluşuyor. Adanın birinci kısmını hizmete açtık. Galatasaray Adası, Galatasaray’ın malıdır. Milli Emlak’a ait olan kısmı da Galatasaray’a kazandırdık.

“EN İYİ OYUNCULARI ALACAĞIZ”

Değerli Galatasaraylılar, bu çok önemli günde genel heyetimize gösterdiğiniz ilgi ve destek çok önemli. Seneye 25. şampiyonluğumuzu kazanacağız, 5. yıldızımızı göğsümüze takacağız. Bizim hayallerimiz var. Ulaşmak istediğimiz Avrupa şampiyonlukları var. Yeni sezon için çalışmalarımıza planlı bir şekilde devam ediyoruz. Transfer çalışmalarımız da devam ediyor. En iyi oyuncuları takıma katacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

“FLORYA’DA 41 DÖNÜM ARSA ALDIK”

Florya projesinin mazisi çok eskiye gidiyor. Yalnızca sahip olduğumuz 22 dönümün satın alınması değil, bizim idaremizde alınan 41 dönümlük kısmı dahi çok evvelce planlanmış. Faruk Süren, Florya için ‘Seni tebrik ediyorum. O 41 dönümü almak için kendi dönemimde çok uğraştım alamadık’ dedi. Bugüne kadarki tüm liderler bu yerin alınmasının yararlı olacağını biliyordu. Ben ve arkadaşlarım bu arsayı Galatasaray’a kazandırdık.

Bu arsayı pekala nasıl aldık? Zirt Bankası’ndan kredi aldık. Galatasaray’ın yapılandırma çerçevesinde borçlanma yasağı vardı. Bunu bir şekilde aştık ama kefalet imzası istendi. Bir saniye bile düşünmedim ve şahsi imzamı verdim. Bu krediyle 41 dönümlük araziyi aldık.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights