Fitness Fenomeni Kaldırdığı Halterin Altında Kaldı, Hayatını Kaybetti

Fitness üzerine ürettiği içeriklerle sosyal medya fenomeni olan Justyn Vicky, kaldırdığı halterin altında kalarak hayatını kaybetti. İşte tüm ayrıntılar.

Fitness Fenomeni Kaldırdığı Halterin Altında Kaldı, Hayatını Kaybetti
Yayınlama: 22.07.2023
10
A+
A-

Vücut geliştirme üzerine ürettiği içerikler ile sosyal medya fenomeni haline gelen ünlü sportmen Justyn Vicky, kaldırdığı yükün altında kalarak hayatını kaybetti.

Endonezya’nın Doğu Java bölgesinde yaşayan 33 yaşındaki beden geliştirici 15 Temmuz günü kuvvet idmanı için The Paradise Bali spor salonuna geldi.

210 kilonun altında kaldı

210 kg squat-press çalışan Justyn Vicky, yükü kaldırdığı sırada dik durmakta zorlandı. Fitness fenomeni, arkasında yer alan kişinin tüm yardımlarına karşın kaldırdığı halterin altında kaldı.

Boynu kırıldı, ameliyata alındı

Arkadaşlarının yardımlarına karşın 210 kiloluk yükün ensesine düşmesiyle boynunu kıran Justyn Vicky, çabucak hastaneye kaldırıldı. Kalp ve ciğerlere bağlanan hudutlarda sıkışma meydana gelirken, Justyn Vicky acil olarak ameliyata alındı.

Hastanede hayatını kaybetti

Ameliyata giren hekimlerin tüm müdahalelerine karşın Justyn Vicky, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Spor salonundan açıklama

Fenomen beden geliştiricinin hayatını kaybettiği spor salonu, yaptığı açıklamada “Mirasın, dokunduğun sayısız hayat, ilham verdiğin dönüşümler ve birlikte geçirdiğimiz her an sevgi ve tutku ile anılacak. Huzur içinde yat, sonsuza kadar kalbimizde kalacaksın” tabirlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights