Fenerbahçe’de Fred’den dikkat çeken Jose Mourinho sözleri!

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına devam ederken sarı-lacivertlilerde Fred basın mensuplarına dikkat çeken açıklamalar yaptı. Brezilyalı yıldızın bilhassa A Milli Futbol Takımı’mız ve Jose Mourinho hakkındaki sözleri dikkat çekti. İşte ayrıntılar…

Fenerbahçe’de Fred’den dikkat çeken Jose Mourinho sözleri!
Yayınlama: 07.07.2024
2
A+
A-

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına devam ederken sarı-lacivertlilerde Fred basın mensuplarına dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Brezilyalı yıldızın bilhassa A Milli Futbol Takımı’mız ve Jose Mourinho hakkındaki tabirleri dikkat çekti.

İŞTE FRED’İN AÇIKLAMALARI:

“F.BAHÇE’DE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM”

Her şey çok iyi gidiyor. Fenerbahçe’de olmaktan çok memnunum. Sezon öncesi hazırlık kampımız iyi gidiyor, iyi başladık. Sezon öncesi çoğu zaman zordur. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

“MOURINHO MÜKEMMEL BİR HOCA”

Herkes Mourinho’yu biliyor. O şahane bir adam ve şahane bir teknik yönetici. Şakalaşmayı seviyor ama iş vakti geldiğinde herkesten verimlilik ister. Herkes de bu hususta istekli. Hem idmanlarda hem de maçlarda bu isteğimizi gösteriyoruz, sezon içinde de bunu sürdürmeliyiz. Mourinho’yu tanıyorsunuz, kendisi çoğu zaman kazanmak ister. Takımda da bu karakterde çok oyuncu var.

“TÜRKİYE’NİN KAZANMASINI İSTERDİK”

Türk Milli Grubu’ndaki her oyuncu şahane bir iş çıkardı, muazzam oynadılar. Zor bir turnuvada büyük bir tutku ortaya koydular. Takım arkadaşlarımı da tebrik etmem gerekiyor, çok iyi oynadılar. Dün maçı izleyemedikTürkiye’nin kazanmasını isterdik. Umarım bir sonraki turnuvada daha ileriye sarfiyatlar.

“TAKIMA YENİ BİR OYUNCU KATILDI”

Takıma yeni bir oyuncu katıldı: ‘Firet’. Latife bir yana gerçek Fred olarak ben buradayım. Takıma daha fazla oyuncu katılabilirfakat gençlerin kampta iyi işler yaptığını söyleyebilirim. Hocamızın da onlardan şad olduğunu düşünüyorum. Deneyimli oyuncuların genç oyunculara yardım edip onların öz güven kazanmasını sağlaması gerekiyor.

“MOURINHO’YU DUYUNCA MUTLU OLDUK”

Mourinho’nun geleceğini duyduğumuzda bizler de mutlu olduk. Geldiğinde tesiri çok büyük oldu, dünyanın en büyük hocalarından biri. Prensipleri var ve hem gençler hem de deneyimli oyuncular ondan bir şeyler öğrenecektir. Hem çok iyi bir insan hem de çok iyi bir teknik yönetici. Mourinho’nun burada olmasından ötürü minnet doluyuz.

“KARİYERİMDE İLK KEZ OLDU”

Geçen sezon yaklaşık 15 maç kaçırdım sakatlıklar yüzünden. Mesleğimde ilk defa oldu bu. Çok fazla katkı sağlayamadım geçen sezon. Bu yıl iyi hissediyorum. Gol ve asist tabii ki çok önemlifakat benim için en kıymetlisi kupalar ve şampiyonluklar kazanmak.

“BEN KAPTAN DEĞİLİM”

Kaptanlık bandını takmak hoş bir his. Lakin ben kaptan değilim. İlk kaptanımız Dzeko, ikinci kaptanımız Tadic ve sonra da Mert Hakan. Dün Dzeko çıkınca gençlerin içinde ben kaldım ve bant bana geldi. Kaptan olsam da olmasam da saha içinde konuşmayı seviyorum zati. Şayet takımın ihtiyacı olursa orada olurum.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights