Erzurumspor FK iki oyuncusuyla sözleşme yeniledi

Trendyol 1 Lig takımlarından Erzurumspor FK mukaveleleri sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün le mukavele yenilediklerini duyurdu

Erzurumspor FK iki oyuncusuyla sözleşme yeniledi
Yayınlama: 05.07.2024
3
A+
A-
Trendyol 1. Lig takımlarından Erzurumspor FK, kontratları sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le mukavele yenilediklerini duyurdu.
Mavi-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “İç transfer çalışmaları sürdüren Erzurumspor’umuz, kontratları sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün’le yeniden kontrat imzaladı.” denildi.
Kulüp başkanı Ahmet Dal, Erzurumspor tesislerinde bir araya geldiği oyuncularla 2 yıllık resmi mukaveleyi imzalayarak muvaffakiyet dileklerinde bulundu.
Her iki oyuncuyla da anlaştıkları için duyduğu memnuniyeti dile getiren Kol, şunları kaydetti:
“Takım kaptanlarımızdan biri olan Mustafa Akbaş ile üçüncü yılımız. Kendisi de Erzurum’u, Erzurumspor’u evi benzeri görüyor ve burayı çok sevdiğini biliyorum. Biz de kendisini seviyoruz. Yeniden anlaştığımız için memnunuz. Sefa Akgün de elimizde büyüdü diyebilirim. 18 yaşından beri kulübümüzün oyuncusu ve bizim için değerli. Sefa’dan beklentimizin yüksek olduğunu buradan bir sefer daha ifade ediyorum. Kendisine de söyledim ve o da bunun ziyadesiyle şuurunda. Her iki futbolcumuza da ulu formamız altında muvaffakiyetler diliyorum. Sağlıklı, kazasız, belasız ve sakatsızlık bir sezon geçirmelerini diliyorum. Hem kulübümüze hem de oyuncu arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights