Earvin Ngapeth: “Halkbank olarak ilk hedefimiz turu geçmek”

Halkbank Erkek Voleybol Ekibi’nin tecrübeli smaçörü Earvin Ngapeth, CEV Şampiyonlar Ligi’nde amaçlarının çeşidi geçmek olduğunu söyledi.

Earvin Ngapeth: “Halkbank olarak ilk hedefimiz turu geçmek”
Yayınlama: 05.02.2024
8
A+
A-

Halkbank Erkek Voleybol Kadrosu’nun tecrübeli smaçörü Earvin Ngapeth, CEV Şampiyonlar Ligi’nde amaçlarının tipi geçmek olduğunu belirtti.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Halkbank, CEV Şampiyonlar Ligi play-off çeşidi rövanş maçında 7 Şubat Çarşamba günü sahasında Polonya temsilcisi Grupa Azoty ZAKSA ile mücadele edecek.

Maçtan 3-0 ya da 3-1’lik sonuçlarla galip ayrılması durumunda çeyrek finale yükselecek başkent temsilcisinin, 3-2’lik galibiyeti halinde ise 15 sayılık altın set oynanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank’ın tecrübeli Fransız smaçörü Earvin Ngapeth, ilk maçta rakiplerine 3-2 yenilmelerine karşın umutlu olduklarını vurgulayarak, şu sözleri kullandı:

“Çok büyük bir takıma karşı oynayacağımızı unutmuyor ve ona göre hazırlanıyoruz. İlk maçta çok fazla kusur yaptık ve azamî düzeyimizle oynamadık. fakat şimdiden söylemeliyim ki çarşamba akşamı yapılacak müsabaka için iyi işaretler var. Şampiyonlar Ligi’nde mücadele ediyorsanız her türlü meydan okumaya hazır olmanız gerekir. Halkbank olarak ilk maksadımız bu çeşidi geçmek. Tipi geçersek İtalya’dan bir büyük ekiple çeyrek finalde karşılaşacağız.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights