Beşiktaş’tan Aleksandar Mitrovic açıklaması! Transfer olacak mı?

Transfer periyoduna süratli bir giriş yapan Beşiktaş’ta başkan Hasan Arat ve ikinci başkan Hüseyin Yücel çarpıcı açıklamalar yaptı. İsmi siyah-beyazlılarla anılan Aleksandar Mitrovic konusuna da açıklık getirildi. İşte o sözler… | Son dakika Beşiktaş transfer haberleri (BJK spor haberi)

Beşiktaş’tan Aleksandar Mitrovic açıklaması! Transfer olacak mı?
Yayınlama: 30.06.2024
4
A+
A-

Transfer periyoduna süratli bir giriş yapan Beşiktaş’ta başkan Hasan Arat ve ikinci başkan Hüseyin Yücel çarpıcı açıklamalar yaptı.

HASAN ARAT: RAFA SILVA KONUSUNDA UZUN VAKİTTİR ÇALIŞIYORDUK

Hocamızla dün bir toplantı yaptık. Çok umutluyuz. Hüseyin Bey’in önderliğinde transfer komitemiz çok önemli çalışma yapıyor. Tüm topluluğumuz için hayırlı bir sezon olsun. Hüseyin Bey’in transfer çalışmalarını tüm topluluğumuzun desteklemesi lazım. Basketbol gruplarımızın bütün transferleri tamamlandı.

Transferde çok sakin gideceğiz. Hem vaktimizi hem de naktimizi doğru kullanacağız. Rafa Silva konusunda uzun vakittir çalışıyorduk. Pek mümkün görünmüyordu zira Suudi Arabistan devredeydi. Hüseyin Bey, çok çok önemli katkılar yaparak bu transferi gerçekleştirdi. Bu türlü bir yöneticimiz olduğu için çok gururluyuz.

Büyük bir tüzük değişikliği yapılmıştır. 18 yaşından itibaren çocuklarımız üye olabilecekler Beşiktaş’a ve çocuk yaştan itibaren kayıt yaptırabilecekler.

Allah bizi mahcup etmez inşallah. Lütfen dayanağınızı eksik etmeyin. Hepimizin yanılgıları olabilir ama burada bir gönül birliği var. Beşiktaş buna sahip çıksın, bu çoğu zaman bir araya gelmez. Hüseyin Bey son derece hassas transfer çalışmaları yürütüyor.

HÜSEYİN YÜCEL: MITROVIC MÜMKÜN DEĞİL!

Çok daha iyi günler görecek Beşiktaş taraftarı. Tek dileğim taraftarlarımızın desteklemesi. Mitrovic ismi geçiyor, mümkün değil. 50 milyon euro’ya transfer yapmış bir oyuncu. Yalnızca Beşiktaş için değil, herhangi bir Türk takımı için mümkün değil.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights