Beşiktaş’ta teknik direktör Giovanni van Bronckhorst: Transferlerimiz devam edecek!

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Giovanni van Bronckhorst, siyah-beyazlı taraftarların gurur duyacağı bir takım oluşturmak istediklerini söyledi. Hollandalı teknik adam, siyah-beyazlı kulübün YouTube kanalına yeni sezona ilişkin açıklamalar yaptı.

Beşiktaş’ta teknik direktör Giovanni van Bronckhorst: Transferlerimiz devam edecek!
Yayınlama: 01.07.2024
3
A+
A-

Çok iyi karşılandığını belirten Van Bronckhorst, “Taraftarın tepkisi çok uygundu. Her zaman taraftar, kulüp çalışanları ve takımın bütünlüğüne çok ehemmiyet verdim. İyi bir atmosfer yaratacağımıza inanıyorum. En iyi oyunumuzu oynamak için taraftara hep muhtaçlığımız olacak. Herkesi gururlandıracak bir Beşiktaş izletmek istiyoruz. Bu kulübe kupalar ve zaferler kazandırmak için çok çalışacağız.” sözlerini kullandı.

Beşiktaş’ın takımına kattığı oyuncular Rafa Silva ve Gabriel Paulista hakkında da görüşlerini aktaran 49 yaşındaki teknik yönetici, “Rafa Silva ve Paulista’yı takıma deneyim katmaları için getirdik. En üst düzeyde oynamış futbolcular. Deneyimlerini ekiple paylaşmalarını istiyoruz. Yeni sezonda bizleri daha iyi yapmaları için bu 2 oyuncuyu takıma kazandırdık. Transferlerimiz devam edecek.” diye konuştu.

BJK Nevzat Demir Tesisleri için de övgü dolu sözler kullanan Giovanni van Bronckhorst, “Tesisimiz şahane. Kapıdan ilk girdiğiniz andan itibaren bunu hissediyorsunuz. Futbol için her şey çok müsait. Tesis herkese gerekli enerjiyi hissettiriyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Verified by MonsterInsights